Sıkça Sorulan Sorular

Ürünler kaç günde elime ulaşır?

Firmamızın şuana kadar gerçekleştirdiği işlemlerde en geç kargolama süresi 2 iş günüdür. Bazı tedarik süreçlerinden dolayı gecikmeler yaşanması muhtemeldir. Ancak bu süre hiçbir zaman 5 iş gününü geçmeyecektir. Bu süreçde gecikme olma ihtimali olduğu taktirde size bilgi verilecektir. İstediğiniz taktirde sipariş iptalini gerçekleştirebilir ve para iadesi alabilirsiniz.

Not: Saat 14:00 dan sonraki verilen siparişler ertesi iş günü olarak tanımlanacaktır.

Ürünleriniz sıfır ve garantili mi?

Ürün açıklamalarında aksi belirtilmediği taktirde tüm ürünlerimiz sıfır, kullanılmamış ve garantili ürünlerdir.

Aksi belirtilmediği taktirde teşhir ürünü, tamir görmüş ürün satışımız yoktur.

Ürünlerinizi deponuzda görebilir miyim?

İnternet sitemiz üzerinden sattığımız ürünleri mağazamızda görme imkanınız yoktur.

Ürünleri depodan teslim alabilir miyim?

Ürünlerimizi satın alırken kargo seçeneklerinden ''Depodan Teslim Almak istiyorum'' seçeneğini seçerek kargo masraflarından kurtulabilirsiniz. Bu seçeneği kullanarak yapılan alışverişlerde firmamız sizinle irtibata geçecektir. Depomuza gelmeden önce telefonla irtibat kurmanızda fayda vardır.

Hızlı Kargo Özellikli Ürünler Ne Zaman Elime Ulaşır?

Ürün açıklamalarında "Hızlı Kargo" olarak belirtilmiş ürünler, eğer siparişiniz 15:30'a kadar tamamlanmış ise aynı gün kargoya teslim edilecektir.

Ürünümü Kargoya Verdiğiniz Taktirde Ne Zaman Elime Ulaşır?

Tecrübelerimiz doğrultusunda kargoya verdiğimiz ürünler,

İstanbul İçi : 1 İş Günü

İstanbul Dışı : 2 İş Günü

İçinde müşterilerimize ulaşmaktadır. Ancak kargo firmalarında kaynaklanan veya doğal afet, olağan üstü doğa koşulları, terör, ulaşımı sıkıntılı bölgeler, merkeze uzak bölgeler gibi durumlarda teslimat süreçleri gecikebilir.

İstanbul İçi Ücretsiz Taşıma Hizmeti Nedir?

Sadece Ankastre Set, Ankastre Fırın, Ankastre Davlumbaz, Ankastre Ocak, Setüstü Ocak Katagorileri için Geçerli İstanbul İçi Ücretsiz Taşıma Hizmeti vermekteyiz. Diğer kategoriler için bu seçeneğin seçilmesi durumunda size bilgi verilerek siparişiniz iptal edilecektir.

Ürünü teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Ürün elinize ulaşınca, gerekli imzaları atıp kargo görevlisi yanında ürün ambalajını açıp, üründe hasar olup olmadığını kurye eşliğinde kontrol ediniz. Herhangi bir hasar var ise "Hasar Tespit Tutanağı" tutturarak ürünü geri iade gönderebilirsiniz. Hasar tespit tutanağı tutulmamış, taşıma esnasında hasar gören ürünlerden firmamız sorumlu değildir. Kurye görevlisi teslim aldığınıza dair imzayı almadan ürünü açtırmayabilir. İmzanızı attıkdan sonra, kargo görevlisi eşliğinde ürün açılmalıdır. Ürün ambalajının açılması, ürünü garanti dışı bırakmamaktadır. Ürün kontrol edildikden sonra tekrar orjinal bir şekilde kolileyerek, kurulum için servis yetkilisi beklenmelidir. Sadece, Yetkili servis gelmeden ürün montajı yapılması veya üründe farklı işlemler yapılması garanti kapsamını bozmaktadır. Hertürlü sorunda firmamızla mesaj yolu ile irtibat kurabilirsiniz. Firmamız iade ve değişim sürecinde de yanınızda olacaktır.

Markamanzi.com © 2021 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır